Tabellák

Sorosolások

Májmedence B - The Naked Gun 8-2 (4-2) + kupa

2009.04.09. 23:48 YNWA

Ez volt a B talán eddigi legnagyszerűbben sikerült meccse, szebbnél szebb gyors, egyérintős támadások futottak, és ha az ellen kapusa nem véd ilyen szenzációs formában, több is lehetett volna. Csak így tovább, egy élmény volt a mai! Nem a kibikázós kind of.. ;)

Kezdőcsapat: Dödi-YNWA-Démosz, Fenyő, Imi, Gábor

Csere: a második félidőben Cohen, Fenyő helyett, aki elment játszani Elte kupára. Erről mindjárt.. :D

Gólszerzők: Imi (2), Gábor (2), Démosz (2), Fenyő, YNWA

A mérkőzés után eleget tettem a nemes felkérésnek és egy pályával odébb résztvettem az ELTE kupa küzdelmeiben a negyedik ligás Snapszúrás TEEE színeiben, ideiglenes játékengedéllyel.

Hm de úgydöntöttem mégsem írok, ez leírhatatlan. :DD Legyen elég annyi, hogy az utolsó meccsen az ELTE A ligát 100%-al vezető Armada ellen a csapat tagjai 3-4 sörön már jócskán túllépve léptek pályára. Az Armada tavaly nagy erőbedobással küzdő Májmedence B-t szoros meccsen verte 14-1-re. És mi ezt a Snapszúrást legalább 5-6 góllal vernénk, 3-4 sör után. :D Persze remélem nem veszitek magatokra nagy élmény volt :D