Tabellák

Sorosolások

Májmedence-FöldturkÁszok 7-6 (6-2)

2009.05.07. 00:04 YNWA

Na, hát ha a tegnapi meccsre azt írtam, hogy hatalmas, akkor most nemtudom mit írhatnék..

Szenzációs első félidőt produkált a csapat, a vezető gólunk után még 15 másodperc alatt egyenlítettek egy szép egyéni akció végén, de utána talán történetünk legjobb félidejét nyomtuk, főleg egy ilyen erős csapat ellen.. A tavalyi In-Team elleni 8-3-as győzelmünk ugrott be nekem :) Szebbnél szebb támadásokat, villámgyors kontrákat vezetve szétziláltuk az ellenfél védelmét, és egyszerűen szinte minden támadást góllal tudtunk befejezni.. A 20. perc környékén már 6-1 volt ide, megtette a hatását a győzelem esetére Macsinka által felajánlott kör sör. :D Legalábbis akkor ezt hittük.. A nem várt sima vezetés teljesen megrészegített minket, valami oknál fogva azthittük megvan a meccs.

Elkezdtünk könnyelműsködni, utolsó emberként cselezni, amit az ellenfél gond nélkül kihasznált.. A második félidő 5. percére már 6-5 volt az eredmény. Ilyen szar 10 perce sem volt még a csapatnak a történelemben az biztos. Hihetetlen, elképesztő, felháborító hibákat vétettünk, és bár Szemy védett pár ziccert bravúrral, mindent ő sem tudott..

Ezután gyakorlatilag újrakezdődött a meccs, a Turkászok mint akik vért ittak úgy jöttek, mi meg hősiesen védekeztünk, nagyon nehéz volt újra felvenni a meccs ritmusát.. Egy ellentámadásunk végén valahogy sikerült begyötörnünk még egy gólt, de sokáig nem örülhettünk, egy belépő után szabadrúgást kapott az ellenfél. A lehelyzett labdát a szél arrébfújta, amikor a játékos ellőtte még mindi gurult, vagy 2 méterrel volt arrébb a szabálytalanság helyétől.. Így a sorfalat kikerülve hatalmas gólt ragasztottak a ficakba, de azért ilyet én még nem láttam... mozgó labda volt!

Még mindig volt vissza vagy 6-7 perc, azalatt a térfelünkről se nagyon jöttünk ki, de valahogy sikerült kihúznunk a végéig, így hihetetlenül fontos 3 pontot szereztünk. Ha jövő héten a listavezető BKV legyőzi mai ellenfelünket, mi pedig a Kueit, akkor feljutó helyre érünk! Nagyon izgalmasan alakul a vége, az utóbbi két szezonban is csak egy hajszállal maradtunk le az első osztályról (ősszel konkrétan 1 darab másodpercen múlt..), idén talán sikerülhet a csoda. :) Ha úgy játszunk, mint az első félidőben, akkor bármi megtörténhet.

Kezdőcsapat: Szemy - YNWA, Kurucz - Macsinka, Gellért

Cserék: Fenyő, Barna, Marci

Gólszerzők: Gellért (3), Fenyő (3), YNWA

A tabella így áll jelenleg: ©BKV Hátra