Sorosolások

Májmedence - Boka Juniors 7-1

2010.03.02. 22:21 YNWA

Hosszú ideig úgy tűnt maradhatunk mégis az első osztályban, de a legeslegutolsó pillanatban befutott az utolsó feljutó nevezése is, szóval idén B liga a menü.

Az étlap elsőnek a Fiatal Bokákat hozta szembe, akik ellen a látszat ellenére nem volt egyszerű meccsünk. Vagy inkább úgymondom nem felszabadult. Iszonyatosan görcsösen játszottunk, főleg az első félidőben, nem volt 2 egymást követő jó passz, de Gellért és Fenyő egyéni akcióinak, nameg kapusunk Maky precíz gólpasszának köszönhetően mégis sima vezetéssel mehettünk neki a második félidőnek. Ott már több szép támadást, főleg kontrákat vezetve kihasználtuk az ellen kinyíló és széteső védekezésének hibáit, és végül simán hoztuk a meccset. Bár hozzá kell tenni, hogy a második félidő elején volt egy kb 7-8 perces szakasz, amikor gyakorlatilag nemvolt nálunk a labda, de többek között talán az első osztályban megszerzett rutinnak (elég sokszor kellett ilyet átélni ott.. :D) köszönhetően nagy ziccer csak egyszer alakult ki, illetve kapusunk párducként repdesve ütött ki több távoli bombát is.

Emlékezetes volt Macsi kétkötényes gólja, nameg Fenyő szólója az utolsó góljánál, kicselezte az ellenfél összes játékosát, a bírót, a büntetőpontot, 2 fűszálat, az ellenfél összes játékosát mégegyszer, átgondolta a másnapi teendőket, majd a hálóba helyezett. Ezúton is köszönet a Bokának h nem rúgták le a folyamat közben. Pedig megérdemelte volna.:D

Ja és ne felejtsük el Kurucz hihetetlen mákos és rusnya gólját, amivel megalázta a helyzethez vezető gyönyörű és zseniális körömpasszos támadást, ráadásul a gól nem is az övé lett, hanem a kapus háta érte el :)

Jövőhéten jöhet az YBL csapata. A győzelem kulcsa hogy ne hagyjuk építkezni őket.

Kezdőcsapat: Maky - Kurucz, YNWA - Fenyő, Gellért

Csere: Macsinka

Sérültek: Marci, Sebi

Gólszerzők: Fenyő (3), Macsinka (2), Gellért (1), Kurucz (? - valójában öngól!)