Sorosolások

Villanyfényes hiánypótlás

2009.07.17. 15:22 YNWA

Tudom, "kissé" megkésve, de ugye jobb később, mint ma :D

De most végre került egy kis időm, szóval megemlékeznék röviden a BME Villanyfényes bajnokságbeli szereplésünkről.

Májmedence néven indult a csapat itt is, de ez főként csak az ellenfelek rettegésben tartása miatt történt, gyakorlatilag a két csapat között az egyedüli átfedést én jelentettem. A szezon során becslésem szerint vagy 20 ember lépett pályára a csapatban, köztük a negyedosztály szenzációjaként feltűnt egy NB 1-es játékos is, sajnos sérülései miatt csak kevés meccsen jutott szóhoz. Az első csapatból 1-1 mérkőzésre lenézett gólkirályunk Fenyő, a "lábam mögött keresztbenyúlva lövöm meg a labdát" mozdulat specialistája és hű rajongója Macsi is, valamint a csatárok réme Kurucz is tiszteletét tette néha, amikor épp nem céges focin (eheheh) bohóckodott. :P

Összességében elmondható, hogy igen jó képességű játékosok szerepeltek az idény során (+ dödi :D - róla lehet lesz külön cikk is hamarosan), mégsem tudtuk még csak megközelíteni sem az első csapat szintjét. Ennek fő oka egyrészt, hogy a meccsek nagyobb részének első 15 perce úgy telt, hogy a csapattársaim ábrázatát, illetve nevét próbáltam megjegyezni, ők szintúgy, így viszont viszonylag körülményes gördülékeny támadásokat vezetni. Ennek ellenére a 11 meccsen aratott 7 győzelem szép teljesítmény, ami egyrészt ellenfeleink hullámzó színvonalának, másrészt a kiváló egyéni képességeknek volt köszönhető. Sajnos ez a szervezett csapatok ellen kevésnek bizonyult, így a feljutásra egy pillanatig nem volt esélyünk.