Tabellák

Sorosolások

Májmedence B - Machomens 9-4 (5-1)

2009.03.19. 19:58 YNWA

Megszereztük első győzelmünket a BME bajnokságok történelmében, erre egészen a harmadik meccsig kellett várni.A Májmedence históriájának fontos állomása volt ez a mérkőzés, a csapat mezében pályára lépett egy igazi sztár, Németh Péter, aki a ZTE színeiben a 2004/2005-ös…

3 komment

Címkék: bme összefoglaló villanyfényes

Holnap újra villanyfényes!

2009.03.18. 22:18 YNWA

Ne feledjétek!18:00 Hauszmannon a MACHOMENS (:D) ellen.Egy meccset játszottak eddig, 7-2-re kikaptak az SCH Body ellenében.Itt az alkalom a javításra, szeretettel várunk mindenkit! :9